ATSAMR21E18A-MF
Extended
Manufacturer
Microchip Tech
MFR.Part #
ATSAMR21E18A-MF
JLCPCB Part #
C1558360
Package
QFN-32-EP(5x5)
Description
-40℃~+125℃ -99dBm 1.8V~3.6V 2.4GHz 250Kbps 4dBm ISM SPI、USART、USB、UART、I2C QFN-32-EP(5x5) RF Transceiver ICs ROHS