ATMEGA649-16MU
MFR.Part #
ATMEGA649-16MU
JLCPCB Part #
C1339210
Package
QFN-64-EP(9x9)
Description
10bit 16MHz 2.7V~5.5V 53 64KB AVR QFN-64-EP(9x9) Microcontrollers (MCU/MPU/SOC) ROHS