AT94K10AL-25BQU
MFR.Part #
AT94K10AL-25BQU
JLCPCB Part #
C1518997
Package
LQFP-144(20x20)
Description
25MHz 3V~3.6V AVR LQFP-144(20x20) Microcontrollers (MCU/MPU/SOC) ROHS