AT93C86A-10SI-2.7
MFR.Part #
AT93C86A-10SI-2.7
JLCPCB Part #
C19326044
Package
SOIC-8
Description
-40℃~+85℃ 1,000,000 cycles 100 Years 10ms 16Kbit 2.7V~5.5V 2MHz SPI SOIC-8 EEPROM