AT93C46Y1-10YU-1.8-T
MFR.Part #
AT93C46Y1-10YU-1.8-T
JLCPCB Part #
C19524955
Package
MAP-8(3x4.9)
Description
-40℃~+85℃ 1,000,000 cycles 1.8V~5.5V 100 Years 10ms 1Kbit 2MHz Built-in write enable latch (WEL) SPI MAP-8(3x4.9) EEPROM ROHS