AT91M42800A-33CJ
MFR.Part #
AT91M42800A-33CJ
JLCPCB Part #
C612427
Package
BGA-144(13x13)
Description
2.7V~3.6V 33MHz 54 BGA-144(13x13) Microcontrollers (MCU/MPU/SOC) ROHS