1PMT5928A/TR13
Extended
Manufacturer
Microchip Tech
MFR.Part #
1PMT5928A/TR13
JLCPCB Part #
C17290159
Package
DO-216AA
Description
13V 1uA@9.9V 3W 7Ω DO-216AA Zener Diodes