AT25HP256W-10SI-2.7
MFR.Part #
AT25HP256W-10SI-2.7
JLCPCB Part #
C19625291
Package
SOIC-8
Description
-40℃~+85℃ 100,000 Cycles 10MHz 10ms 2.7V~5.5V 256Kbit 40 Years SPI SOIC-8 EEPROM