AT25640T2-10TI-1.8
Extended
Manufacturer
Microchip Tech
MFR.Part #
AT25640T2-10TI-1.8
JLCPCB Part #
C19582228
Package
TSSOP-20
Description
-40℃~+85℃ 1,000,000 cycles 1.8V~3.6V 100 Years 2.1MHz 20ms 64Kbit SPI TSSOP-20 EEPROM