AT25256AW-10SI-2.7
Extended
Manufacturer
Microchip Tech
MFR.Part #
AT25256AW-10SI-2.7
JLCPCB Part #
C19567501
Package
SOIC-8
Description
-40℃~+85℃ 100 Years 100,000 Cycles 2.7V~5.5V 20MHz 256Kbit 5ms SPI SOIC-8 EEPROM