AT25128T1-10TI-2.7
Extended
Manufacturer
Microchip Tech
MFR.Part #
AT25128T1-10TI-2.7
JLCPCB Part #
C19325276
Package
TSSOP-14
Description
-40℃~+85℃ 100,000 Cycles 128Kbit 2.7V~5.5V 200 Years 3MHz 5ms SPI TSSOP-14 EEPROM