AT25128A-10PI-2.7
Extended
Manufacturer
Microchip Tech
MFR.Part #
AT25128A-10PI-2.7
JLCPCB Part #
C19344280
Package
PDIP-8
Description
-40℃~+85℃ 100 Years 100,000 Cycles 128Kbit 2.7V~5.5V 20MHz 5ms SPI PDIP-8 EEPROM