AT25040A-10TI-1.8
MFR.Part #
AT25040A-10TI-1.8
JLCPCB Part #
C19534067
Package
TSSOP-8
Description
-40℃~+85℃ 1,000,000 cycles 1.8V~5.5V 100 Years 10MHz 4Kbit 5ms SPI TSSOP-8 EEPROM