AT24C512-10TI-2.7-T
MFR.Part #
AT24C512-10TI-2.7-T
JLCPCB Part #
C19521922
Package
TSSOP-8
Description
-40℃~+85℃ 100,000 Cycles 10ms 2.7V~5.5V 40 Years 400kHz 512Kbit I2C TSSOP-8 EEPROM