AT24C04AN-10SI-2.7
Extended
Manufacturer
Microchip Tech
MFR.Part #
AT24C04AN-10SI-2.7
JLCPCB Part #
C19512346
Package
SOIC-8
Description
-40℃~+85℃ 1,000,000 cycles 100 Years 2.7V~5.5V 400kHz 4Kbit 5ms I2C SOIC-8 EEPROM