APT8014L2FLLG
Extended
Manufacturer
Microchip Tech
MFR.Part #
APT8014L2FLLG
JLCPCB Part #
C3281716
Package
TO-264-3(TO-264AA)
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 1.402nF 160mΩ@10V 248pF 285nC@10V 52A 5V 7.238nF 800V 893W N-Channel TO-264-3(TO-264AA) MOSFETs ROHS