APT50N60JCCU2
MFR.Part #
APT50N60JCCU2
JLCPCB Part #
C6125224
Package
SOT-227
Description
-40℃~+150℃ 1 N-channel 150nC@10V 2.1V 290W 45mΩ@10V 50A 6.8nF@25V 600V SOT-227 MOSFETs ROHS