APT50M75JLLU2
MFR.Part #
APT50M75JLLU2
JLCPCB Part #
C7216498
Package
SOT-227
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 123nC@10V 290W 5.59nF 500V 51A 5V 75mΩ@10V SOT-227 MOSFETs ROHS