APT5010B2FLLG
Extended
Manufacturer
Microchip Tech
MFR.Part #
APT5010B2FLLG
JLCPCB Part #
C5554197
Package
TO-247-3
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 100mΩ@10V 4.36nF 46A 500V 520W 5V 95nC@10V TO-247-3 MOSFETs ROHS