APT30DQ120KG
MFR.Part #
APT30DQ120KG
JLCPCB Part #
C17650690
Package
TO-220
Description
-55℃~+175℃ 1.2kV 100uA@1200V 3.3V@30A 30A 320ns TO-220 Switching Diodes ROHS