APT20M45BVFRG
Extended
Manufacturer
Microchip Tech
MFR.Part #
APT20M45BVFRG
JLCPCB Part #
C7459572
Package
TO-247
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 195nC@10V 200V 2V 300W 4.86nF 45mΩ@10V 56A TO-247 MOSFETs ROHS