APT15DQ100BG
Extended
Manufacturer
Microchip Tech
MFR.Part #
APT15DQ100BG
JLCPCB Part #
C17503251
Package
TO-247
Description
-55℃~+175℃ 100uA@1000V 15A 1kV 235ns 3V@15A TO-247 Switching Diodes ROHS