APT1204R7BFLLG
MFR.Part #
APT1204R7BFLLG
JLCPCB Part #
C7450767
Package
TO-247
Description
-55℃~+150℃ 1.2kV 3.5A 4.7Ω@10V TO-247 MOSFETs ROHS