APT10M19SVFRG
MFR.Part #
APT10M19SVFRG
JLCPCB Part #
C3293006
Package
TO-268
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 1.2nF 100V 19mΩ@10V 2.66nF 300nC@10V 370W 4V 6.12nF 75A N-Channel TO-268 MOSFETs ROHS