APT10M09LVFRG
MFR.Part #
APT10M09LVFRG
JLCPCB Part #
C3293101
Package
TO-264-3
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 1.05uC@10V 100V 21.6nF 225A 4.2nF 4V 700W 7mΩ@10V 9.5nF N-Channel TO-264-3 MOSFETs ROHS