APT10050B2VFRG
MFR.Part #
APT10050B2VFRG
JLCPCB Part #
C3281084
Package
TO-247-3
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 1.32nF 1.6Ω@10V 1kV 230pF 266W 42pF 55nC@10V 5V 8A N-Channel TO-247-3 MOSFETs ROHS