APT10045LFLLG
MFR.Part #
APT10045LFLLG
JLCPCB Part #
C3293055
Package
TO-264-3
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 1.6Ω@10V 1kV 266W 4.35nF 55nC@10V 5V 8A N-Channel TO-264-3 MOSFETs ROHS