5KP7.5CE3/TR13
Extended
Manufacturer
Microchip Tech
MFR.Part #
5KP7.5CE3/TR13
JLCPCB Part #
C2448188
Description
-55℃~+175℃ 14.3V 250uA 350A 5kW 7.5V 8.33V Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS P600 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS