5KP54CAE3/TR13
Extended
Manufacturer
Microchip Tech
MFR.Part #
5KP54CAE3/TR13
JLCPCB Part #
C3702784
Description
-55℃~+175℃ 2uA 54V 57.4A 5kW 60V 87.1V Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS P600 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS