30KPA180A/B
Extended
Manufacturer
Brightking
MFR.Part #
30KPA180A/B
JLCPCB Part #
C769987
Description
-55℃~+150℃ 104.3A 180V 201.1V 290.4V 2uA 30kW@10/1000us IEC 61000-4-2 TVS Unidirectional P600 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS