5KP16CE3/TR13
Extended
Manufacturer
Microchip Tech
MFR.Part #
5KP16CE3/TR13
JLCPCB Part #
C2448343
Description
16V 17.8V 174A 28.8V 2uA 5kW IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS P600 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS