15KPA110CA-HRA
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
15KPA110CA-HRA
JLCPCB Part #
C3701731
Package
P600
Description
-55℃~+175℃ 110V 122.9V 15kW 178.6V 2uA 84.5A Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS P600 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS