5KP120E3/TR13
Extended
Manufacturer
Microchip Tech
MFR.Part #
5KP120E3/TR13
JLCPCB Part #
C3713724
Description
-55℃~+175℃ 120V 133V 213V 23.5A 2uA 5kW TVS Unidirectional P600 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS