5KP110AE3/TR13
Extended
Manufacturer
Microchip Tech
MFR.Part #
5KP110AE3/TR13
JLCPCB Part #
C2448508
Package
P600
Description
-55℃~+175℃ 110V 122V 177V 28.2A 2uA 5kW IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional P600 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS