15KPA110A-B
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
15KPA110A-B
JLCPCB Part #
C1667534
Package
P600
Description
-55℃~+175℃ 110V 134.5V 15kW@10/1000us 178.6V 2uA 84.5A@10/1000us IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional P600 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS