30KPA33AE3/TR13
Extended
Manufacturer
Microchip Tech
MFR.Part #
30KPA33AE3/TR13
JLCPCB Part #
C2449063
Description
-55℃~+175℃ 30kW 33V 36.9V 517.9A 58.5V 5mA IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional P600 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS