30KPA28AE3/TR13
Extended
Manufacturer
Microchip Tech
MFR.Part #
30KPA28AE3/TR13
JLCPCB Part #
C2449073
Description
28V 30kW 31.28V 50V 5mA 606A IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional P600 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS