30KPA280AE3/TR13
Extended
Manufacturer
Microchip Tech
MFR.Part #
30KPA280AE3/TR13
JLCPCB Part #
C2449107
Description
-55℃~+175℃ 280V 2uA 30kW 312.8V 464V 65.3A IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional P600 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS