30KPA170E3/TR13
Extended
Manufacturer
Microchip Tech
MFR.Part #
30KPA170E3/TR13
JLCPCB Part #
C2449111
Description
170V 179.01V 30kW TVS P600 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS