30KPA84CA
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
30KPA84CA
JLCPCB Part #
C5887991
Description
-55℃~+175℃ 139.2V 217.7A 2uA 30kW@10/1000us 84V 93.8V Bidirectional IEC 61000-4-2 TVS P600 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS