30KPA132CE3/TR13
Extended
Manufacturer
Microchip Tech
MFR.Part #
30KPA132CE3/TR13
JLCPCB Part #
C2449106
Description
132V 138.96V 30kW TVS P600 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS