25LC512-I/SM
Extended
Manufacturer
Microchip Tech
MFR.Part #
25LC512-I/SM
JLCPCB Part #
C185540
Package
SOIJ-8-5.28mm
Description
-40℃~+85℃ 1,000,000 cycles 2.5V~5.5V 200 Years 20MHz 512Kbit 5ms SPI SOIJ-8-5.28mm EEPROM ROHS