25LC512T-E/SN
Extended
Manufacturer
Microchip Tech
MFR.Part #
25LC512T-E/SN
JLCPCB Part #
C2061524
Package
SOIC-8
Description
-40℃~+125℃ 2.5V~5.5V 20MHz 512Kbit 5ms SPI SOIC-8 EEPROM ROHS