25LC160BT-I/ST
MFR.Part #
25LC160BT-I/ST
JLCPCB Part #
C2063202
Package
TSSOP-8
Description
-40℃~+85℃ 10MHz 16Kbit 2.5V~5.5V 5ms TSSOP-8 EEPROM ROHS