25LC1024T-E/SM
Extended
Manufacturer
Microchip Tech
MFR.Part #
25LC1024T-E/SM
JLCPCB Part #
C2060945
Package
SOIJ-8-5.28mm
Description
-40℃~+125℃ 1,000,000 cycles 1Mbit 2.5V~5.5V 200 Years 20MHz 6ms SPI SOIJ-8-5.28mm EEPROM ROHS