25LC080AT-I/MS
MFR.Part #
25LC080AT-I/MS
JLCPCB Part #
C2062368
Package
MSOP-8
Description
-40℃~+85℃ 10MHz 2.5V~5.5V 5ms 8Kbit MSOP-8 EEPROM ROHS