25LC040AT-I/OT
MFR.Part #
25LC040AT-I/OT
JLCPCB Part #
C2653496
Package
SOT-23-6
Description
-40℃~+85℃ 1,000,000 cycles 10MHz 2.5V~5.5V 200 Years 4Kbit 5ms SPI SOT-23-6 EEPROM ROHS