23K640T-E/SN
Extended
Manufacturer
Microchip Tech
MFR.Part #
23K640T-E/SN
JLCPCB Part #
C615582
Package
SOIC-8
Description
-40℃~+125℃ 10mA 2.7V~3.6V 4uA 64Kbit SPI SOIC-8 SRAM ROHS