1PMT5928C/TR13
Extended
Manufacturer
Microchip Tech
MFR.Part #
1PMT5928C/TR13
JLCPCB Part #
C5484983
Package
DO-216AA
Description
-55℃~+150℃ 1 Independent 13V 1uA@9.9V 3W 7Ω ±2% DO-216AA Zener Diodes