1N5943CPE3/TR8
MFR.Part #
1N5943CPE3/TR8
JLCPCB Part #
C6395565
Description
-65℃~+175℃ 1 Independent 1.3kΩ 1.5W 1uA@42.6V 56V 86Ω ±2% DO-204AL(DO-41) Zener Diodes ROHS